ارسال رایگان

ارسال رایگان مرسولات!

هزینه ارسال سفارشات «داروخانه آنلاین» که بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان باشد

به صورت رایگان در سراسر شمیرانات و مناطقی که در نقشه نشان داده شده، توزیع می شود. نحوه ارسال سفارشات به دو صورت پیک موتوری و پست پیشتاز انجام می شود. در صفحه سفارش بعد از بررسی لیست سفارش باید نحوه ارسال را مشخص نمایید. در این پنل ارسال بوسیله پیک موتوری یا پست پیشتاز را (بر اساس شهر و استان محل سکونت) مشخص می کنید.

پیک موتوری رایگان!

ارسال با پیک موتوری تنها مختص به شمیرانات و بخشهای از تهران می باشد.

حداقل۲۴ ساعت تا حداکثر 48 ساعت کاری پس از سفارش، بسته تحویل کاربران می گردد؛ در شرایط خاص مانند برف و بوران، باران شدید و سیل؛ و مسائل از این قبیل که رفت و آمد برای موتورسواران را غیرممکن یا سخت کند این مدت زمان افزایش می یابد. کارشناسان فروش و ارسال پیش از ارساله تمام سفارشات با خریداران عزیز هماهنگی های لازم را به عمل می آورند، تا بهترین زمان ممکن برای کاربران تعیین و مرسوله ارسال گردد.

در حال حاضر فقط سفارش‌هایی که در محدوده‌های زیر در شهر تهران قرار دارند امکان ارسال توسط پیک را دارا هستند و سایر محدوده‌ها از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند:

مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد، چهاردانگه، اسلامششهر، شهر ری و… در محدوده تحویل از طریق پیک نیستند.

و به صورت پست پیشتاز ارسال می شوند.

ارسال فوری تهران!

عزیزانی که نسبت به دریافت سفارش خود عجله دارند و سفارش خود را به صورت فوری می خواهند

میتواند سفارش آنها را با شرکت های حمل و نقل (نظیر الوپیک و اسنپ) ارسال کند. برای استفاده از این امکان خریداران باید مبلغ سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا کارت به کارت پرداخت کنند. و هزینه ارسال به عهده خود مشتری و با شرکت های حمل و نقل محاسبه فرمایند.

پست پیشتاز رایگان

تمام سفارشات مربوط به حومه تهران و شهرها و استان های دیگر توسط پست پیشتاز ارسال می گردند

زمان تحویل ۲۴ الی 72 ساعت پس از ارسال می باشد و هزینه حمل به سفارشات اعمال میگردد. همچنین شهروندان تهرانی که تمایل به ارسال با پست پیشتاز دارند نیز می توانند هنگام سفارش گزینه «پست پیشتاز رایگان» را انتخاب نمایند.همه سفارشات داروخانه آنلاین، پس از طی مراحل پردازش، هر روز ساعت 10 صبح تحویل واحد پست پیشتاز می شوند. طبعا سفارشاتی که تا ساعت ۹ صبح آن روز ثبت و پردازششان کامل شده باشد. در آن روز ارسال می شوند، و سفارشات مربوط به بعد از آن در روز کاری بعد ارسال می شوند.شما می توانید شماره ۲۴ رقمی مرسوله پست شده را در «سامانه رهگیری مرسولات پستی» وارد کرده و سفارش خود را رهگیری نمایید.این کد پس از ارسال سفارش، توسط کارشناسان دپارتمان داروخانه آنلاین برای مشتریان عزیز ایمیل می شود.

هزینه ارسال سفارشات، تنها بار اول مراجعه به صورت رایگان می باشد. در صورتی که سفارش برای خریدار ارسال شود. و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند. برای ارسال دوباره آن سفارش، هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد. همچنین برای ارسال دوباره سفارش، مشتریان عزیز باید مبلغ سفارش را یا به صورت اینترنتی و یا به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند. تا مجموعه داروخانه آنلاین نسبت به ارسال سفارش مبادرت نماید.

همچنین اگر سفارشات پست پیشتاز، به دلیل خطای خریدار برگشت بخورند، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت می شود و سپس مجدد برای ایشان پست می گردد.

شایان به ذکر است داروخانه آنلاین برای تکریم ارباب رجوع و مشتریان هزینه ارسال را 10 هزار تومان محاسبه میکند. و اگر به هر علت مرسولات احتیاج به ارسال دوباره داشته باشند. مشتریان عزیز هزینه کامل ارسال را باید پرداخت کنند.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید

منو اصلی